Вибори місцевої Ради ФМ у Вінниці

Слава Ісусу Христу! Маємо трохи новин з Вінниці!

10 листопада відбулись вибори до місцевої Ради ФМ.  

Зустрівши представника з ТНР – Руслана  Матвапаєва, який виконував роль головуючого виборів. Ми разом розпочали Виборчий Капітул з молитви до Святого Духа, закликаючи Його прийти й наповнити нас відвагою для виконання Божої Волі. Духовний асистент ФМ бр. Ігор Мулярський OFM Cap підтримав спільноту Словом Божим й пригадав важливість нашого служіння в ній.

Виборчий Капітул почався із звітності Старшої спільноти – Васильченко Анастасії. Далі відзвітувала Скарбник спільноти – Вікторія Кушнір. У звітах були перераховані події, акції, подорожі, благодійність і все, що відбувалось протягом двох років і робило формацію ще цікавішою й прекраснішою.

Отож, завдяки помічникам головуючого – секретарю та двом лічильникам, Вінницька ФМ обрала Раду, яка складається:

  • Старша спільноти – Анастасія Васильченко (друга каденція);
  • Заступник – Ярослав Кулик (друга каденція);
  • Форматор – Катерина Бондар;
  • Секретар – Аліна Телецька (Алінка виконувала роль делегата з місцевої Ради ФМ до місцевої Ради ФОС у Вінниці, тому раніше теж була присутньою на зустрічах Ради),
  • Скарбник – Андрій Щербатий (пам’ятаємо, що після обрання обіцяв для спільноти
    новий бус).

Прославляємо та дякуємо нашому Небесному Батьку за усіх радних, за їхнє служіння, покору та смирення. Нехай Добрий Бог благословить спільну працю, обдарує істинною вірою, міцною надією і допоможе пізнати «Любов попри».

Бондар Катерина

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.