Останні події з життя Львівської ФМ

Відносно нещодавно Львівська ФМ пережила реколекції Greccio. Вони для нас були особливими не тільки тому, що проводились в лютому, а й тим, що їх для нас проводили ми ж самі. Також до нас приєднались ФМівці зі Старкону, Дунаївців і Києва. Для нашої спільноти таке було вперше й стало абсолютно новим досвідом. Хоч нам бракувало того духу єдності, коли ФМ з усієї України збирається разом, та це був час у затишному колі маленької спільноти.

Перед Greccio ще відбувалось святкування Нового року. Для нас, як для спільноти, це був перший Новий рік не в Старокостянтинові – нас до себе прийняли сім’я Лютих. Їхній дім уже став постійним місцем наших гостин і коли з’являється потреба щось відсвяткувати, то одразу з’являється й пропозиція: «Може поїдемо до Лютих?». Ми дуже тішимось, що маємо таких двох братів і що вони з такої гостинної сім’ї. 

У новий рік ми увійшли під враженням від щорічної надзвичайно визначної події для нашої спільноти – ярмарки. Пандемія вносить свої корективи, тому ми довго обговорювали, як проводити Ярмарку: у якому форматі вона має бути, як і де буде ліпше її провести. Але карантин став посилюватись. Було зрозуміло, що ярмарка, яку уявляли й до якої вже звикли – неможлива. Проте ми не змогли залишити це так і прийняли рішення провести її онлайн. Ми зробили інтернет-магазин, у якому всі товари були без цін, а виручені кошти йшли на благодійність. Замовлення відправлялись Новою поштою або видавались в точці видачі в нас на парафії. Це було складно, багато що з задуманого не реалізувалось, багато що пішло не так, як ми планували, та й на самому старті сайт просто не працював належним чином. Все ж таки це був чудовий час, новий та неймовірний досвід для спільноти й чудова нагода для служіння. Це було добре діло – виручені кошти пішли на будинок пристарілих. Ми вдячні Богові, що зуміли таке зробити. 

Ось такі кілька останніх подій з життя нашої спільноти. З кожною з таких подій, з кожною нашою зустріччю, з кожною “тусою” ми стаємо ближчими одне до одного і до Бога, ми стаємо міцнішою спільнотою на славу Божу.

Юра Кулик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.