Зустріч, як спосіб існування

Ми, як молоді і активні християни, шукаємо своє місце в спільноті Церкви та намагаємося зрозуміти чого від нас хоче Бог. Основним елементом життя наших братерств є спільна зустріч.
Мета наших зустрічей – віднайти своє покликання, йдучи шляхами Ісуса Христа, за прикладом св. Франциска. Ми зустрічаємося, щоб пройти свій досвід християнського життя у світлі послання святого Франциска.

 

Формаційна зустріч братерства у м. Вінниця

 присяги 7

 

Зустрічі включають в себе молитви і навчання, а також моменти дії і відпочинку. Молитвою розпочинаємо і молитвою закінчуємо наші зустрічі. Вони містять пізнавальний та розвиваючий характер. Також смачненьке частування додає сили та цікавості.
Кожне з братерств має, як мінімум, одну зустріч щотижня, щоб жити разом у відносинах з Богом і зі своїми братами та сестрами. Зазвичай вони проходять у заздалегідь обговореному місці та в визначений час, який братерство обрало собі. Згідно традиції існує два типи зустрічі: Формаційна та Довільна. Формаційна зустріч – обов’язкова для кожного братерства. Ця зустріч проходить в рамках внутрішньої формації “ТАУ” – п’ятирічний формаційний цикл. Довільна зустріч є обмеженою в форматі свого проведення тільки церковними законами та фантазією місцевої Ради.

 

Довільна зустріч братерства м. Вінниця. Прогулянка на катері річкою Південний Буг

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.