Вікендові реколекції “Celle di Cortonа”

Слухай Ізраїлю!

    Вихідні, з 25 по 27 жовтня, ми, Францисканська Молодь, провели разом у Красилові, де відбувались чергові реколекції під назвою Celle di Cortona. У це невелике містечко з’їхались молоді люди звідусіль: з Києва, Дніпра, Львова, Вінниці, Хмельницького, Староконстянтинова і т. д.)

Після літніх реколекцій Сполето, наші ряди поповнились новими обличчями, тому вже цієї осені нас зібралося аж 61 особа, що, звісно, не може не тішити☺ Неможливо описати радість від зустрічі з братами та сестрами, яка допомогла відкритись один на одного та пережити цей благословенний час якомога краще. 

   Ці вихідні були насичені, роздумували над Декалогом, тобто десятьма Божими заповідями, над тим, чи ми слухаємо і чуємо Слово Боже. Протягом цього часу кожен з учасників реколекцій мав можливість задуматись над тим, що промовляє саме до нього Господь. Однією із найважливіших думок була все ж: навчитись слухати Слово Боже. Не просто “почув – забув” але слухати, почути, а опісля — крок за кроком втілювати його у власному житті, чинити його. Більше зануритися в роздуми над цим питанням нам допоміг бр. Павло Одуй (OFM Con), який на Лігургії  навів наочні приклади того, як не слухаючи один одного, можна потрапити в пастку егоїзму й залишитись хоч при своїй думці але самотнім, а не слухаючи Бога — стати на шлях блукання в “пустелі” свого життя, як і ізраїльський народ. Дуже важливо знайти в собі сили, щоб протистояти злу і зосередитись на присутності живого Бога, який неустанно промовляє і прагне, щоб ми врешті-решт почули Його.

  Завдяки конференціям,  ми змогли зануритись глибше в сутність Заповідей нашого Бога та все розставити собі по поличках. Ще одним цікавим пунктом на цих реколекціях стало ток-шоу, в якому всі брали участь, задавали різні питання і відповідали, слухали цікаві думки щодо різних життєвих ситуацій. Таким чином, дійшли до висновку, що завжди потрібно ставити собі питання: “Для чого я це роблю?”, тому що, якщо будемо знати і розуміти для чого ми робимо те, що робимо, то ніколи не загубимось.

   Майже на завершення цього  триденного вікенду, була презентація нашої спільноти представниками від ТНР — Сергія Даліщинського (старший) та Вікторії Василюк (заступник), які дуже цікаво і в подробицях розповіли про активність нашої Францисканської Молоді за її межами. Це було надзвичайно важливим та чітко окресленим підсумком діяльності ФМ, а також, аргументом, який має підштовхувати кожного брата і сестру виходити за межі встановлених рамок і своїм творчим прикладом, своєю молодістю, харизмою ставати свідками живого Бога. Саме після цього заклику, відбулась молитва подяки та прослави, яка торкнулась серця кожного.

Автор: Васильняк Кароліна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.