Вікендові реколекції Celle di Cortona

З 15 по 17 жовтня у Тиврові було багато францисканців)) Чому?

Ну так, звичайно, тому що там відбувались наші осінні реколекції Celle di Cortona 2021, куди з’їхалась молодь з Дніпра, Києва, Вінниці, Старокостянтинова та зі Львова. Як і має бути, ми продовжуємо вникати в тему нашого формаційного року, який присвячений особливим людям.
Отже, хто ж ці люди?

Протягом цих, всього лише кількох, днів, ми встигли почути доволі цікаві й потрібні (і на нашу думку) катехези від наших співбратів і співсестер, які вже пройшли ці етапи у формації ФМ (можна глянути на світлини, хто нам їх проводив). За що їм дуже вдячні!

В цьому часі ми мали можливість ще більше дослідити і вникнути в чесноти, які святий Франциск вважав найціннішими і найнеобхіднішими, без яких спільнота (братерство) не може називатись спільнотою. Він саме у своїх вчинках, своїм життям показував, якою має бути спільнота, яким має бути кожен член цієї спільноти. Святий Франциск навчає, що кожна людина має прагнути бути в спільноті, бо до цього покликана – покликана бути не самотньою.

Ми вдячні Богу за дар спільноти, за дар дружби, за те, що Він хоче бачити нас разом і кличе йти цією францисканською стежкою. Ну, і, звичайно, дякуємо за брата Франциска, який добре протоптав нам цю стежку)

Діана Рябчук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.