Останні події з життя спільноти ФМ у м. Дунаївці

Мир і добро! Розпочну нашу розповідь з літа 2020, коли до нашої спільноти долучилися 4 учасники, які раніше перебували в групі “Лицарів святого Франциска”. Через пандемію, на жаль, вони не змогли поїхати на Сполето, але, захопившись францисканським духом, залишилися з нами. 

Осінь нашої спільноти пройшла дуже активно, адже ми запустили сторінки в Instagram та Facebook. Також ми брали участь у реколекціях “Celle di Cortona”. Незвично було переживати їх онлайн, але дякуємо Богу за таку можливість перебувати разом з іншими спільнотами. 

Під час Адвенту ми теж не сумували) молилися один за одного, дарували приємні подаруночки та занурювалися в таємницю Божого народження. Також ми разом святкували Різдво: співали колядки, їли смачну піцу та багато солодощів.

У нас є не тільки формаційні зустрічі, а й розважальні. Ми можемо переглядати фільми чи мультики, грати різні ігри.

Не так давно спільнотою були на реколекціях «Greccio». Дякуємо Богу за цю можливість, адже було багато перешкод, щоб не потрапити туди. Ці дні пройшли просто незабутньо, особливо для дівчат, які поїхали на такі реколекції вперше. Францисканський дух переповнював те місце, а Божа присутність огортала кожного з нас. 

Зараз ми в звичайному режимі відвідуємо зустрічі, допомагаємо своїм служінням та вчимося ще більше любити Бога та ближнього так, як це робив св. Франциск Ассізький.

Ось кілька свідчень людей з нашої спільноти:

Діана: 

«Для мене Францисканські зустрічі є чимось особливим, місцем, де я можу відкриватися, говорити та не боятися осуду. Спільнота допомагає мені розвиватися та знаходити своє місце. Особливо запам’яталися реколекції “Greccio”. Це були мої перші францисканські реколекції, але я не пошкодувала, що поїхала саме на них. Там я познайомилася з багатьма класними людьми і мене здивувала їхня відкритість. Саме тоді я зрозуміла, що в житті потрібно щось змінювати. Дякую Богу за кожну людину в францисканській спільноті і за те, що Він привів мене саме сюди. Амінь❤️»

Альонка:

«Мені подобається бути в спільноті, тому що там дуже цікаво: ми прибирали на хорах, дивилися мультфільм. Також спільноті можна дізнатися багато цікавого про молитву.

Ріта:

«Будувати стосунки, прийняти один одного та відкрити двері свого серця для інших – ось що для мене є спільнота. Будь-які межі в моїй голові зникають під час комунікації з нашою міні-групкою, яка розвиває та надихає мене на корисні справи. Думаю, що в кожного з нас бувають духовні падіння, та попри різні прірви я досі перебуваю у францисканській спільноті, за що дуже вдячна Богу! Добре, що ви є. Амінь.»

Влад:

«У спільноті я три роки. За цей період я переборов страх публіки. Бо завдяки тому, що можу проводити зустрічі, я його й подолав.»

Даня:

«Мені спільнота допомогла бути більш відкритим з іншими людьми, і я почав цінувати кожні моменти, які є в цьому житті».

А ось наші профілі в Instagram та Facebook. Тож чекаємо вас у наших профілях:

Facebook : https://www.facebook.com/groups/410361049958912/?ref=share

Владислав Севастьянов

Instagram : https://www.instagram.com/fm.dunaivtsi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.