Святий Франциск Асізький продовжує організовувати Капітул в урочистість Зіслання Святого Духа

Ми вже знаємо, що колись святий Франциск Ассізький започаткував тридицію збиратися всім братам францисканцям на Капітул якраз в урочистість Зіслання Святого Духа. Тож і ми за прикладом наших братів, минулих вихідних зібралися в цей день вже на наш Капітул у Красилові, що в Хмельницькій області.


Там приймала нас місцева Францисканська Молодь і сестри зі Згромадження Капуцинок Найсвятішого Серця Ісуса. Теж, уже за нашою традицією, ми підсумовували разом і кожен індивідуально, як пережили цей рік нашої формації.

Ще мали нагоду привітати нових членів ТНР ФМ (Тимчасової Національної Ради Францисканської Молоді), бо війна внесла певні корективи в життя і нашої Ради. Тож служіння Секретаря прийняла на себе Софія Бубнюк із львівської спільноти, а делегатом у Національну Раду ФОС було призначено Анастасію Васильченко з вінницької спільноти. Щиро вітаємо й памʼятаємо в молитвах!

Особливо було відчутно на цьому вікенді духа єдності й братерства. Незважаючи на те, що ми приїхати з різних куточків України, відчували себе, як одна велика сімʼя. Багато спілкування, інтеграції, спільної молитви й просто перебування разом посприяло пережиттю такого «сімейного Капітулу».

Дякуємо нашій Раді, Духовним Асистентам і всім добродіям за чудові вікендові реколекції. 

І прославляємо Господа за Його присутність!

Мир та добро!


Ярослав Лютий

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.