!BREAKING NEWS! В КИЇВСЬКІЙ СПІЛЬНОТІ ФМ ВСЕ ЙДЕ ПО ПЛАНУ!

«Апостольска спільнота» – слова, які будуть проходити червоною, хоча краще жовтою ниткою (щоб не було ніяких посилань до теми «оберегів від зглазу» на руках))), через рік, який на нас чекає. Маленькими кроками ми почали рухатися до нашої цілі – творення нашої «місцевої» апостольської спільноти, з чим можете нас привітати.       

  Два тижні тому, з Божою допомогою, ми розпочали формаційний рік. Небесний Тато зібрав нас при Своєму столі, аби кожен з нас отримав Його батьківське благословіння та напутнє слово на новий та прекрасний час, який перед нами.

   Переживши разом Літургію Слова, в якій нам послужив наш духовний асистен бр. Андрій, кожен з нас мав змогу поділитися, чим є спільнота для нас, та як ми в ній почуваємося. А потім, в дусі францисканської радості, ми вирушили відсвяткувати наш «перший формаційний дзвоник».

Спочатку ми привітали наших дорогих сполетанців, які цього літа склали свої прагнення йти за Христом Францисканською дорогою навернення, адже це велике щастя, що наша спільнота зростає і тепер, ми навіть можемо проводити ділення методом «цибулі », бо для нього потрібно 15-20 людей 🧅🙌.

Що ми і зробили. В невимушеній обстановці нам вдалося поділитися один-на-один з кожним, враженнями про своє літо, своїми стосунками з  Богом, розкрили, також, тему особистого навернення. Було круто спостерігати за тим, як руйнуються перші бар’єри несміливості і сором’язливості.

А закінчили ми нашу першу зустріч інтеграційними танцями. Надіємося, що і надалі ми будемо рухатися в такт, проживаючи цей формаційний рік.

Всім миру і міцних столичних обіймів!

P.S. слухайтеся маму і мийте руки з милом 🧼

Ліна Кубрак

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.