Різдвяний ярмарок у Львові

Різдво – це час, у який особливу увагу приділяємо нашим рідним та близьким, час турботи, любові та добрих справ. Уже четвертий рік поспіль Францисканська Молодь у Львові організовує благодійний різдвяний ярмарок і вилучені кошти призначає на якусь добру справу.

Цього року ярмарок відбувся 15 грудня, як завжди, на парафії св. Антонія у Львові. Специфіка події полягає в тому, що це не лише безпосередній продаж товарів, а ціле радісне дійство для парафії. У рамках ярмарку цілий день працює кав’ярня з уже фірмовим безалкогольним глінтвейном, гарячими сендвічами, какао із зефірками та смаколиками від місцевих кулінарних фей.

Для діток цього року ми ще більше розширили асортимент розваг: окрім безпрограшної лотереї, майстер-класів із виготовлення ялинкових іграшок, були теж інтерактивні уроки англійської мови від відомої школи Helen Doron, аквагрим від художниць, також користувались попитом у дітей іграшки з надувних кульок, які робили наші парафіяночки просто на місці. Всі щасливі моменти залишились не лише у пам’яті, а й на фотокартках, оскільки постійно були доступними Святий Миколай, фотограф та красивенна фотозона.

Цього року подія була ще більш зворушливою – у потребі перебував батько координаторки ярмарку, у якого виявили онкологію. Ця потреба стимулювала інші спільноти Францисканської Молоді долучитися до дійства в різноманітний спосіб: ФМ із Красилова прислали дві посилки різноманітного рукоділля на продаж; ФМ із Вінниці виготовили різдвяну атрибутику і просто приїхали, адже присутність – це любов, як сказав одного разу бр. Сергій Воронюк OFM Cap; ФМ із Дніпра довго планували власний ярмарок, що також став для спільноти й нагодою для збудування стосунків; спільнота ФМ
із Києва зробили ярмарок і в себе та із задоволенням частували тістечками парафіян.

Різноманітні благодійні організації жертвували нам різдвяну атрибутику, та й людей доброї волі було неймовірно багато. А скільки осіб просто служило молитвою – неможливо полічити людині, але Бог бачить кожне серце і віддячує вщерть.

“Сьогодні я переповнена вдячності й радості з того приводу, що маю таку спільноту, адже не так у грошах справа, як у любові та цій всеохопній підтримці. Уклінно дякую кожному з вас, що вмієте з горя робити радість. Ви є прикладом справжньої живої спільноти. Просто знайте, що разом ми завжди можемо значно більше…”

Автор: Василюк Вікторія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.