Благодійний різдвяний ярмарок у Дніпрі

У неділю, 22 грудня 2019 року, у нашій парафії відбувся Благодійний різдвяний ярмарок, організований спільнотою Францисканської Молоді.


Відвідувачі ярмарки мали можливість придбати різноманітні різдвяні вироби, скуштувати гарячі напої та смаколики у кав’ярні, а діти – взяти участь у майстер-класі з виготовлення різдвяної листівки.
Ідею проведення ярмарку молодь з Дніпра перейняла від Львівської спільноти, яка проводила подібний захід вже втретє.

Зібрані кошти будуть призначені на лікування онкохворого Степана.
«Ми вирішили в такий спосіб допомогти дорогій для нас людині, дівчині зі спільноти Францисканської Молоді, в якої захворів тато, – розповідає Богдана, Старша спільноти Францисканської молоді в Дніпрі. – Також це дуже добре для нашої спільноти згуртуватися і зробити добру справу разом».


«У підготовці цього заходу я побачила, наскільки великим даром є спільнота. Коли ми робимо щось разом, Бог робить нас кращими. Я побачила це в тому, як кожен ставився до довіреної йому справі в щирості, у тому, якми підтримували один одного навіть тоді, коли сварилися», – ділиться Марія, одна з організаторок ярмарку.

Підготовка й проведення заходу не тільки згуртувала молодь, а й парафію загалом, переконані організатори: «Ми, молодь, своїми силами цю ярмарку не зробили б. Дякувати Богові, до нас долучились інші спільноти».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.