А згадаймо разом… або як ВінФМ Різдва чекала

Третій тиждень перед Великоднього періоду…що відбувалось у вінницький ФМ протягом останнього часу…? Таак, розблоковуємо телефон, заходимо в Instagram… О, згадала! Ну що ж, поїхали!

Адвент

З дворічною ностальгією за зустрічами «Розмова про Бога» в часі різдвяного очікування ми взялись за організацію нових зустрічей – «Розмова про нього і про неї». Окрім приготування тем та матеріалів крутими ведучими, наша підготовка складалась із приготування місця для зустрічей та декорацій до нього. Підвал – найбільш атмосферне місце для особливих подій. Ми обов’язково взяли із собою гірлянду, яку ще два роки тому наші хлопці зробили спеціально для «Розмов про Бога». І цього разу теж були скатерки власного виробництва – малювали всі охочі – хто вміє і хто просто любить (як на мене, відкривались і нові таланти 😀 ). А підсвічники – взагалі бомба! Все просто й атмосферно. Чайок, кава, бутєри, солодощі й розмови про нього й про неї… Що ж ми там наговорили? Мали три зустрічі: різниця між хлопцем і дівчиною, виховання його і її та остання – стосунки між ним і нею. Там були цікаві факти з досліджень та з досвіду людей, погляди один одного на ці теми, трохи дискусій, обговорень і порад наших братів капуцинів. Все ж мали трохи нових (для когось старих) знайомств (зустрічей). Все пройшло легко й добре (хоча можна уточнити у ведучих))

Різдво

Далі по-тихеньку просуваємось до Різдва. Карантин карантином, а ялинки ніхто не відміняв. Що тут казати? Фотографії краще розкажуть)

Сколе

Невже святкування Нового року буде нарешті вдома??? Не тут то було! 

  • Їдемо!
  • Куди?
  • В гори!..

Приблизно було так.

Передаю естафету!
далі буде…

Телецька Аліна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.