Реколекції “Сполето – 2017”

Spoleto – це долина, що знаходиться в Італії, близько м. Асізі. Там св. Франциск вперше почув голос Бога, що запитував: «Кому краще служити? Господарю чи слузі?». І з цього моменту почалось свідоме навернення Франциска. Тому ця подія обрана, як початок формації Францисканської Молоді. Кожного року, щоліта, на ці реколекції чекає чимало молодих людей. В цей рік вони відбулися з 28 липня по 5 серпня.

Якою ж радістю були огорнуті серця аніматорів та духовних асистентів тим фактом, що  в цих реколекціях взяло участь більше ніж завжди  молодих людей, 36 осіб.

Організаційна група

Хто туди їде, навіть не уявляє, що він може пережити. І насправді, кожен очікував отримати для себе щось велике, якісь особливі благодаті протягом цих благословенних днів. І по свідоцтвах учасників, саме так і відбулося. Навіть ті, в кого, спочатку було прагнення залишити це місце, – пізніше їм було важко розлучитись з ним і з кожним братом та сестрою, яких полюбив за цих кілька днів.

По завершенню цих реколекцій, ті хто прагнули далі крокувати слідами св. Франциска, могли виразити прагнення жити та розпізнавати покликання у спільноті Францисканської Молоді. Майже всі  учасники віддали Богу таке прагнення, що стало причиною гарного святкування. І кожен був сповнений частинкою справжнього щастя, тому що відчував дію Бога в такий чудесний спосіб.

Щиро вітаємо нових братів та сестер у нашій Францисканській Родині та огортаємо їх рясною молитвою.

 

Всі учасники реколекцій Сполето 2017

Отримавши повний заряд енергії та натхнення також вступаємо в наступний формаційний рік. Тому, нестерпно чекаємо зустрічі, щоб ділитися з братами та сестрами цією досконалою радістю, якою по вінця нас обдаровує Господь.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії