Таємний Санта: зроби подарунок дітям, літнім чи бездомним

Щороку “Молодь за мир” та Спільнота святого Егідія організовують Різдвяні обіди для бездомних і бідних, для літніх у будинках престарілих, бідних сімей на Закарпатті та дітей із дитячих будинків сімейного типу.

Ви можете стати Таємним Сантою і приготувати для цих людей подарунки.

Як це працює?

Ви реєструєтеся, і вам надсилають інформацію про людину, для якої потрібен подарунок. Ви готуєте пакунок і присилаєте / приносите його нам. На Різдвяному обіді 25 грудня, 6 або 7 січня ми передаємо подарунок адресатові.


Як стати Таємним Сантою?

1. Заповнити анкету.

2. Перевірити пошту: ми надішлемо лист з профайлом дорослого або дитини. Там його буде ім’я, вік та інформація про ідеальний подарунок.

Що і скільки дарувати – на ваш розсуд. Якщо потрібно буде, ми доукомплектуємо подарунок.

У деяких профайлах немає імен, натомість написано “Бездомний чоловік” чи, наприклад, “Дитина з бідної сім’ї, 8 років” – це допомагає нам зібрати подарунки для УСІХ-УСІХ, хто буде на святах, оскільки не завжди можливо заздалегідь знати всі імена.

3. Передати подарунок нам: принести у офіс у певні дні (Київ) або переслати Новою Поштою. Контакти та дати будуть у листі.

KSU_9845.JPG

ТАКОЖ

Ви можете оплатити святковий різдвяний обід для бідної людини.

Вартість одного обіду – 175 грн.

Реєструйтеся, обирайте “Подарувати обід” – і ми пришлемо вам інформацію про людину, якій ви оплачуєте свято.

50979321_1929914513801426_138478984097693696_o
IMG_8534
49528576_1910925579033653_1689025455706865664_o
IMG_6651

Хто ті люди, яким збираємо подарунки / кошти на обіди?

Це люди, яким “Молодь за мир” і Спільнота святого Егідія допомагають протягом усього року: ми щотижня роздаємо їжу бездомним і бідним, відвідуємо три будинки престарілих, займаємося з дітьми і підтримуємо дитячі будинки сімейного типу та інтернати.

Ви можете прийти у будь-який день і побачити все на власні очі.

Також ми запрошуємо вас взяти участь у Різдвяних ініціативах і побачити, як ваш подарунок потрапляє до адресата 🙂

Ми є у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові та Одесі.

Просто пишіть нам

Додам трішки від себе, як представника ФМ. Багато хто з нашої спільноти брали участь в цій акції, і повірте вона діє. Брали не просто участь надсилаючи подарунки, але отримували їх на місці, сортували і відправляли адресатам. Звичайно, мало хто про це буде розголошувати, бо акція є в більшості анонімною. Тому заохочую кожного доторкнутися до справ милосердя, тим способом яким зможемо. Пригадую також про підготовку Ярмарку у Львові, яка також є служінням місцевої спільноти, але намагаємось підтримувати їх спільно. Мир всім вам!

Джерело

Скопіював і розмістив: Сергій

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії