Лист з Ватикану до Францисканської Молоді

Дорога Молоде, нещодавнім листом, адресованим Святішому Отцю, ви захотіли висловити Йому вашу вдячність та любов, засвідчуючи сердечне залучення до Його вселенського служіння.

Його Святість щиро дякує за Ваш жест синівської пошани та за висловленні почуття і закликає не переставати молитися за Нього, просить про материнське заступництво Діви Марії та охоче надсилає усім вам та людям, дорогим для вас, Апостольське Благословення, повне усіх бажаних благ.

 

Користуючись нагодою, засвідчую почуття глибокої поваги.

Відданий у Христі

+Анджело Беччу

Заступник

Пригадуємо, що у Вербну Неділю Францисканська Молодь з м. Вінниці отримала великий подарунок – зустріч з  Апостольським Нунцієм Клаудіо Гуджеротті, котрий напередодні завітав у гості до парафії Матері Божої Ангельської.

Зустріч ФМ з Апостольським Нунцієм Клаудіо Гуджеротті

Під час зустрічі молодь вручила листа, спрямованого Святішому Отцю, Папі Франциску. В листі вона виразила вдячність та підтримку Пастирю Церкви та так, як свого часу вчинив святий Франциск, попросила уділення благословіння для Францисканської Молоді всієї України.

І в невдовзі була отримана відповідь від заступника Секретаріату Державного Святішого Престолу, архієпископа Джованні Анджело Беччу з вітаннями і благословенням від Папи Франциска.

 

Архієпископ Анджело Беччу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії