Входження в новий формаційний рік

Цьогорічна осінь дивує нас своєю мінливою погодою та водночас  радує, тому що є початком нового формаційного року для нашої  францисканської родини, який  звучить так: ”Смирення та любов до хреста Ісуса Христа”.

Смирення та любов… ніби два звичайні слова, але в  них  міститься така  глибинна  сутність Бога, який дає нам можливість щоразу все більше й більше пізнавати Його і  йти за Ним, що відчувши її хоча б на мить, хочеться ще занурюватися і розчинятися  в ній. Божа любов до нас є такою неймовірною та настільки великою, що Він кличе кожного з нас чинити Його святу Волю і бути щасливим. Розпізнаючи Його, ми відкриваємося на інших людей і пізнаємо благодать нашого Господа  у наших ближніх. Саме для цього є спільнота, через яку Бог промовляє, очищує, надихає, і яка, якщо вникнути в неї, стає нашою сім’єю, і ми стаємо маленькою частинкою чогось великого. Кожен член спільноти є особливим і дорогим скарбом для нас, а особливо для Господа, який безмежно тішиться, коли бачить, що ми єднаємось в Його Пресвяте Ім’я.

Протягом цього року будемо вчитися покори на прикладі Ісуса Христа, що  показав свою любов на хресті, померши за нас. Смиренність облагороджує серце людини, роблячи його простим і відкритим на слово Боже. Упокорюючись, довіряючи Господу наші труднощі та повсякденні турботи і ділячись зі своїми пережитками та досвідом у спільноті, ми допомагаємо один одному у невідомий нам, але відомий Богу, дуже дієвий  спосіб. У цьому, власне, і полягає смирення, яке є наповнене  любов’ю служіння ближнім.

 

 

Автор: Васильняк Кароліна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії