ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств

18-19 жовтня Львів вже вдруге зібрав представників духовенства та молоді РКЦ та УГКЦ на Всеукраїнському форумі молодіжних лідерів та душпастирств.

У програмі зустрічі було передбачено презентацію післясинодального повчання «Cristus vivit», висвітлення проблем: «Соціально психологічний образ молодої людини: бізнес, громадський сектор, влада, церква», «Як євангелізувати молодь в медійному просторі? Чи достатньо цього?»
Зустрічі супроводжувались молитвою, знайомствами, обговореннями в групах, проведенням вільного часу разом.


У ІІ Всеукраїнському форумі брали участь і представники національної спільноти Францисканської Молоді в Україні – Руслан Матвапаєв і Вікторія Василюк разом з національним Духовним асистентом бр. Сергієм Воронюком OFM Cap.

Більш детально про захід розкажуть самі учасники:
«На форумі піднімали питання розвитку молодіжних спільнот, вивчали підслясинодальне послання Папи Франциска до молоді та його вплив, дискутували разом з відомими християнськими блогерами Марічкою Галюк та падре Сержем про євангелізацію соцмережах, а також мали майстер-клас з євангелізації “оффлайн” від театральної групи спільноти “Благословення”.
Ярмарка організацій – ще одна цікава подія форуму: там наші делегати могли відповісти на дуже цікаві та актуальні питання щодо фінансування, співпраці з іншими спільнотами, партнерства, а також почерпнути свіжі ідеї для подальшого розвитку.
Форум був прекрасним місцем для знайомства ФМ та ФраМ – спільноти францисканської молоді з Житомира️. Що буде далі? Побачимо️».

Вікторія Василюк


«Головним чином мене вразила пост-синодальна адгортація (з лат. аdhortatio — заохочення) Папи Франциска «Chistit vivit», в якій Папа особливо підкреслює, що Христос – це не просто приклад для наслідування, котрий жив багато років тому але жива, реальна особа, котра є тут, між нами. Це Той, за Ким потрібно йти щодня. Його неймовірна краса надихає нас і спонукає Його любити, бути творчими, як Він, динамічними, активними, ЖИТИ, як живе ВІН, бо саме цього й хоче.
Молодь потребує євангелізації. Без цього ми станемо закритою групою, безамбітною і про жодне натхнення Святого Духа не можна буде говорити. До того ж, молодь покликана євангелізувати будь-де: соцмережі, вулиця, церква, дім, сім‘я. Нести Ісуса потрібно всюди, робити це якісно та найбільш творчими способами які тільки й існують: власний приклад, інтернет пости, сценки, пісні, малюнки, вірші і навіть танці… Гадаю, що саме це було головним у цьому чудовому форумі.
Молодь має жити, бо «ХРИСТОС ЖИВЕ Й ХОЧЕ, ЩОБ ЖИВ І ТИ».

Руслан Матвапаєв

Гостинні львівські францисканці))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.