Виборчий Капітул у спільноті Францисканської Молоді міста Вінниці

В понеділок 11 листопада 2019 р. відбулась важлива подія для Вінницької спільноти – вибори до місцевої Ради Францисканської Молоді.


Ця подія є важливо для нас. Їй передували багато молитов, роздумів і розмов, адже обиралися ті, які покликані впроваджувати ініціативи, сприяти поліпшенню формації, робити конкретний та сміливий вибір діяльності у сфері апостольства та багато іншого. Роль головуючого на цьому Капітулі дісталася Руслану Матвапаєву. Він мав слідкувати, аби все відбувалося згідно з регламентом. Руслан є делегатом від ФМ до Національної Ради Францисканського Ордену Світських в Україні. Помічниками для головуючого стали два секретарі, та два лічильники. Також присутніми були Духовний асистент спільноти – брат Ігор Мулярський та делегат від місцевої Ради ФОС у Раду ФМ – брат Юрій Бойко.


На початку Виборчого Капітулу Ярослав Кулик – Старший спільноти (бути Старшим в тій каденції йому залишалось лиш один день) подав звіт діяльності. У звіті були перечисленні не лише перемоги нашої спільноти, події, акції, а також все те, що не вдалося і на що було б добре звернути увагу наступному складу Ради. Після цього було обрано закриту форму голосування. Як і передбачалось одним нашим братом, 60% попередньої Ради знову служитиме у новообраній. Минулих два роки до її складу входили: Ярослав Кулик – Старший, Сергій Даліщинський – Заступник, Вікторія Кушнір – Форматор, Тетяна Кушпіта – Секретар та Владислав Кулик – Скарбник.

І, отже, результат цього Капітулу став таким: Старшою спільноти обрано Анастасію Васильченко (цікаво, що Настя раніше на мала досвіду перебування у місцевій Раді, але Ісусу те не перепона, а, можливо, і плюс, Він вибирає, кого хоче), Заступником – Ярослава Кулика, Форматором – Тетяну Кушпіту, Секретарем – Аліну Терещук (Алінка виконувала роль делегата з Ради місцевої спільноти ФМ у місцеву Раду ФОС у Вінниці, тому раніше була присутньою на зустрічах Ради), скарбником – Вікторію Кушнір.
Ми вдячні нашому Небесному Татові за попередніх радних та вже нових. Надіємося і довіряємо, що здійснилася Його воля. Нехай Господь благословляє новообраних, щоб старалися служити так, наче все залежить від них і довіряли Ісусу так, наче все залежить від Нього.

Новообрана Рада місцевої спільноти ФМ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.