“Хрещення” третьої спільноти ФМ України

Господь посилає нам святих, щоб ми мали приклад святості і впевненіше, та з натхненням, крокували до Ісуса. Найяскравішим прикладом для нас, Францисканської Молоді, є звичайно св. Франциск Ассізький. Прийшовши до спільноти, не кожен був вже з ним знайомий, але кожний для себе почав відкривати більше, стараючись зрозуміти таке одночасно просте та наполегливе, милосердне та міцне, скромне та радикальне натхнення святого.

Ми віримо, що з кожним днем наші спільноти ФМ підкоряють наступну сходинку якоїсь  з рис Франциска. Його братерська любов до всіх людей стає прикладом для кожного з нас.

Заява на створення нової спільноти

“Він захоплює, перш за все, своєю абсолютною довірою до Бога. Наша Францисканська Молодь вчиться любити кожного, незважаючи на його поведінку чи характер. Хоча, іноді, це буває дуже складно, тому що чим більше ми спілкуємось, тим більше виявляємо недоліки іншої людини. Але які б ми не були, ми повинні завжди любити і сприймати один одного такими, якими ми є, як це робив Святий Франциск!”– поділилась спільнота ФМ з Дніпра, яка є наймолодшою в Україні (але молімось, щоб не довго затримувалась на статусі  наймолодшої).

Чому наймолодшої? А саме тому, що “хрещення” спільноти Францисканської Молоді у Дніпрі цитуючи їх слово “нарешті!” відбулося 26 листопада в парафії святого Йосипа. На Службі Божій шестеро осіб склали присягу Францисканської Молоді перед всією парафією. “Ми дуже хвилювалися, розуміючи велику відповідальність, адже, присягаючи, ми віч-на-віч звертались до Ісуса.”– з приємним хвилюванням діляться наші брати та сестри, – “До цієї події наша спільнота йшла цілий рік. Обертаючись назад, розуміємо, що ми дуже змінилися за цей час. Змінилося наше ставлення не тільки до членів спільноти, а й до інших людей, які оточують нас. Ми намагаємось, як Святий Франциск, любити всі Божі творіння братерською любов’ю.”.

Відповідь від ТНР ФМ

Після Святої Меси, відбувся Виборчий Капітул, під час котрого було обрано Раду спільноти ФМ Дніпра. Також, на цій історичній події були присутні: представники Тимчасової Національної Ради ФМ – Кушнір Богдан OFS (Старший) та Жарковська Марина OFS (Форматор), Бойко Юрій OFS (Братерський аніматор ТНР ФМ), представник місцевої спільноти ФОС Музика Сергій OFS (Братерський аніматор новоутвореної спільноти ФМ Дніпра) і Духовний асистент бр. Марек Лісовський OFM Cap.

Це був не простий шлях одного року тривання “у формації” для спільноти в Дніпрі, як того вимагають правила ФМ. Але це й був чудовий час розпізнання – чи насправді варто йти цією дорогою.

Ми віримо, що тільки із натхнення Святого Духа, був проведений Виборчий Капітул, де була обрана перша місцева Рада ФМ.

 

Духовний асистент спільноти ФМ Дніпра – брат Марек Лісовський OFM Cap

Ось таких представників спільноти було обрано:

Старша спільноти: Верещака Богдана;

Заступник: Шендрик Марія;

Форматор: Ракіта Ксенія;

Секретар: Гаврілов Коля;

Скарбник: Кучеренко Варвара;

та Делегат у ФОС: Пригода Олександр.

Ми неймовірно вдячні Богу за дар спільноти!

 

Мир та Добро!

 

Братерська зустріч ФМ Дніпра
Обрання нової Ради ФМ Дніпра
Складання Присяги
Старший ТНР ФМ – Кушнір Богдан OFS

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії