Відбулися реколекції про Марію

Щойно закінчилися щорічні реколекції Celle di Cortona, які восени збирають Францисканську Молодь звідусіль.

З 4 по 6 листопада, як завжди, приязно прийняли молодь капуцини в Старокостянтинові. Серед присутніх на реколекціях були спільноти з Києва, Львова, Дунаївців і власне місцевої, зі Старокостянтинова. Наступного дня приїхала молодь із Вінниці. Разом зі своїми спільнотами приїхали їхні Духовні Асистенти та Духовний Опікун: бр. Андрій Кінель OFM Cap, бр. Павло Одуй OFM Conv, с. Тетяна Нетреба FMM, бр. Ігор OFM Cap. Також запрошеною була с. Олександра зі згромадження Сестер Капуцинок Найсвятішого Серця Ісуса, яке нині служить в Красилові. Особливою гостею була представниця спільноти ФраМ і їх модератор Богдана Коваль із Шаргорода.

Реколекції Celle di Cortona провадили національні Духовні асистенти бр. Сергій Воронюк OFM Cap і бр. Павло Одуй OFM Conv. Серед організаторів і служителів були Руслан Матвапаєв, Вікторія Василюк, Юра Кулик і Андрій Дяченко.

Усі дні спільної формації були присвячені Діві Марії. На перший погляд, ті, хто не вперше чує про Матір Ісуса, може подумати, що це повторення пройденого матеріалу, зрештою виявилося, що це не цілковита правда. Celle di Cortona-2022 стали нагодою поновити й поглибити свої стосунки з Марією для кожного з присутніх. Конференції були цінними тим, що ведучі ділилися не лише інформацією, а й своїм досвідом і пережиттям. Свідчення кожного з них допомогло увійти в реколекції й забрати із собою те, через що найбільше промовляв Господь.

Поза реколекціями відбулася ще одна подія. У день від’їзду перед храмом розгорнувся благодійний ярмарок, мета якого — зібрати кошти на потреби ЗСУ. Парафія святого Йоана Хрестителя із відкритим серцем долучилася до цієї події. У підсумку спільноті ФМ вдалося зібрати 12 135 грн. Проте збір ще триває, оскільки кінцева сума має складати 70 тис грн.

Автор: Телецька Аліна (ФМ Вінниця)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії