“Робіть добрі справи!”

У неділю 10 грудня у Римо-Католицькій Парафії св. Антонія у Львові відбулась дуже радісна подія – Різдвяний ярмарок.  Такий захід проводився вже вдруге. Минулого року кошти збирались на розвиток спільнот, і переоцінити його плоди, насправді неможливо, бо за рік спільноти помітно зросли. Зросли настільки, що вже сьогодні готові давати плоди служіння.

Цьогорічний захід був благодійним – усі виручені кошти спрямовані на лікування молодої парафіянки, котра бореться із четвертою стадією онкології.

Подія об’єднала усі спільноти нашої парафії: Фрацисканський Орден Світських, Живий Вогонь, GLORIA, Скеля, Віра і Світло, спільнота Беретта Мола, сестри серцянки і безліч інших.  

Ярмарок, м. Львів 2017

З благословення настоятеля парафії св. Антонія Падуанського, о. Павла Одуй OFM Conv, ініціаторами і організаторами ярмарку стала спільнота Францисканської Молоді зі Львова.

“Молодь завжди має цікаві ідеї. На початку ідея була така, що наша молодіжна спільнота захотіла зробити різдвяний ярмарок, як свято для цілої парафії. А я, знаючи про потребу цієї молодої людини, лише озвучив таку можливість. І вони її радо підтримали.”– розповідає настоятель парафії отець Павло Одуй.

Цікаво, що на потребу служіння відгукнулось також безліч небайдужих людей, котрі не належали до жодної спільноти чи навіть парафії. Вони просто приносили різдвяні сувеніри і солодощі, приходили із цікавими ідеями.

Ярмарок, м. Львів 2017

“Мене зворушила відкритість людей на чуже горе, величезне бажання допомогти і творити добро для Бога!” – зазначила координатор ярмарки Вікторія Василюк.

У програмі ярмарку були: кімната різдвяних мультфільмів, майстер-класи для дітей, безпрограшна лотерея, кав’ярня із великим асортиментом смаколиків, різдвяні прикраси ручної роботи.

Завдяки цій події було зібрано 13 765 грн, 10 доларів, 50 євро, 100 злотих. Добродії навіть опісля ярмарку висилають гроші нашій парафіянці та приносять пожертви на лікування до храму.

Брат Павло Одуй OFM Conv. Ярмарок, м. Львів 2017

“Робіть добрі справи! Це неймовірно об’єднує парафію і її спільноти. Це дає відчуття любові, взаємоповаги і підтримки. І Богові це справді подобається!” – бр. Павло Одуй.

 

Більше фото за посиланням!

 

Автор: Ірина Владимір

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії