Виборчий капітул спільноти ФМ у Вінниці

13 листопада у Вінницькій спільноті Францисканської Молоді був проведений третій Виборчий Капітул. Кожен брат та сестра, вже знаючи про прийдешню подію, наполегливо молились про розпізнання Божої Волі. 

На Капітулі були присутні делегат Національної Ради Гольчевська Агата, яка і була головою зборів, також дарував свою підтримку Національний Духовний Асистент ФМ бр. Ігор Мулярський OFMCap та Духовний Асистент Вінницької спільноти ФМ бр. Владислав Гмирко OFMCap. Розпочалося все зі звіту діючої Ради, яку було обрано 2 роки тому. Кожен радний розповів на скільки були виконані обов’язки, які були досягнення і де було недопрацьовано протягом цього періоду.

Вибори Ради ФМ у м. Вінниці

Приступаючи до головного процесу – голосування, можна було відчути переживання присутніх, але насправді Дух Святий наполегливо  діяв і ламав усі перешкоди. Після кожного голосування ставало спокійніше і легше, бо з’являлася така свіжа надія, та одночасно напруженіше і відповідальніше, бо кожен розуміє, що потрібно відкрити Божу Волю, щоб все, що ми чинимо було тільки на Його Славу.

І тільки з Божого Милосердя ми провели вибори, і результат їх був такий:

Старшим спільноти було обрано (майже одноголосно) – Кулика Ярослава;

Заступником – Даліщинського Сергія

Форматором – Кушнір Вікторію

Секретарем – Кушпіту Тетяну

та Скарбником – Кулика Владислава

Делегат у ФОС – Терещук Аліна

 

Новообрана Рада (з ліва на право: Духовний асистент бр. Владислав Гмирко, Кушпіта Тетяна, Кулик Владислав, Кушнір Вікторія, Кулик Ярослав, Даліщинський Сергій). Вибори Ради ФМ, м. Вінниця 2017

 

Нехай новообрана Рада Вінницької спільноти Францисканської Молоді стане добрим знаряддям у руках Спасителя, йдучи слідами св. Франциска з Ассізі.

Мир та Добро!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії