РЕКОЛЕКЦІЇ “CELLE DI CORTONE”

Сотворення Богом людини “на Свій образ та подобу” або “Ти ШЕДЕВР!”

З 26 по 28 жовтня представники Францисканської молоді зі всієї України переживали реколекції “Celle di Cortone”, які проходили у Києві при парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви.

Брат Сергій Воронюк, відповідальний за формацію ТАУ для ФМ та брат Сергій Кіппа, засновник формації ТАУ для ФМ.

Під час духовних вправ, що зосереджувалися на християнській антропології, учасники мали можливість наново відкрити для себе тему сотворення Богом людини “на Свій образ та подобу”.

Молимось Бревіарій

В реколекціях також взяли участь представники Францисканської Молоді Києва, Вінниці, Дніпра, Львову, Красилова, Дунаєвець, Хмельницького, Шаровечки, Мацьковець та Кропивницького. Загалом було 67 осіб з ФМ та наші духовні асистенти: брат Ігор Мулярський OFM Cap, духовний асистент ТНР; брат Сергій Воронюк OFM Cap , відповідальний(референт) за формацію ФМ Тау, котрий і провадив ці реколекції; брат Марек Лісовський OFM Cap, духовний асистент спільноти Дніпра; та Бойко Юрій, братерський аніматор ТНР.

Особливістю також була присутність трьох братів-капуцинів з Білорусії, котрі стали нашими гостями.

Брати-капуцини

“Найбільше мене доторкнула адорація Пресвятих Дарів, де ми могли величати і прославляти нашого Господа,  – тоді я побачила безмежну і найсильнішу Його любов, який нас сотворив і для якого ми є шедевром!”


Ділиться Марія Шендрик, представниця ФМ Дніпра
Слухаємо катехезу

Про дію Бога у своєму житті під час цих реколекцій також розповідає Богдана Верещака, ФМ Дніпро:

“Чесно кажучи, реколекції у Києві стали для мене суцільною дією Бога!
По-перше, в мене завжди якісь проблеми, і я, як завжди, не можу поїхати, так було і в цей раз. Оскільки ми мали від’їжджати у п’ятницю зранку, а п’ятниця – будній день, і це означало, що я маю пари в універі, а у нас із пропусками дуже суворо. Я ніяк не  змогла б пропустити їх. Тому була просто впевнена, що не поїду, хоч і дуже хотіла!
Але Бог, як завжди, попіклувався про мене і вирішив усі мої проблеми! Приблизно за тиждень до поїздки дивлюся у свій електронний розклад і бачу, що пар на ту п’ятницю немає! А це могло означати лише одне – у нас вихідний і я зможу поїхати! Це для мене було великою радістю, я була безмежно вдячна за Боже провидіння.
Зараз, після реколекцій, я ще більше розумію, чому Він зробив так, що я змогла туди потрапити. Адже Він, як Татко, найкраще знає й розуміє, що саме в цей період життя порібно Його дитині, і Він знав, чого потребую саме я – Його улюблена донечка.
Я дуже міцно пережила ці реколекції, майже кожна тема торкалася мого серця. З голови не виходила й не виходить думка, що Бог приготував ці реколекції саме для мене, і тим більше, Сам відвіз мене на них. Він дав мені відповіді на багато важливих питань, які я навіть не могла сформулювати у своїй голові, мене просто щось тубувало, ось і все. А Ісус турботливо розклав усе по поличкам і лагідно, але так міцно промовляв до мене, даючи розуміння, що я маю робити далі, що повинна виправляти, в якому напрямі рухатись у житті. Все ж, найбільше мене доторкнули слова брата Марека Лісовського на проповіді, Бог через нього дав мені розуміння того, що мені потрібно й дав велике прагнення дозрівати у вірі й розвиватися разом з Ісусом, брати Його за найдосконаліший зразок, бути живою і діяльною. Богу подяка. ”

Вільний час

Також під час проведення реколекцій 6 осіб склали чи оновили свої присяги приналежності до спільноти ФМ. За що Богу подяка в наших молитвах за цих людей.

Складання/відновлення присяг приналежності в ФМ

На закінчення реколецій відбулася зустріч з представниками Християнської Служби Порятунку(ХСП). Служителі ХСП розказали про діяльність організації на Донбасі і не тільки. Особливу увагу приділили пролайфівському руху “Гладіатори життя”. За що ми їм дуже вдячні і маємо надію, що це тільки початок.

Служитель ХСП Ігор “Шторм” Шулик

За матеріалами Дніпро-Католик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії