Останні події Дніпровської ФМ

Останнім часом життя Дніпровської Францисканської Молоді досить насичене і яскраве: формаційні і неформаційні зустрічі, прогулянки, спільні поїздки та реколекції –  і карантин цьому не завада !

Однією з останніх важливих подій, які відбулися в спільноті, були реколекції Greccio. Зважаючи на карантинні обмеження, Дніпровська спільнота вирушила до Запоріжжя, де в реколекційному домі парафії Святого Піо отримала чудову можливість, чи не в перше, самостійно проводити реколекції для себе, що було дуже великою відповідальністю для нас. Розпочалося все 20-го лютого, а завершилось 24-го. Ви запитаєте, а чому ваші Різдвяні реколекції відбувалися на Великий піст? А ми вам з радістю відповімо, що для Бога немає нічого неможливого! Звісно, що вже тоді ми були полишені радості, як-от різдвяні колядки, але, не дивлячись на це, реколекції ВДАЛИСЯ. 

Кожен член місцевої ради готував катехези, молебні, молитви і адорації. Чесно кажучи, кожен з нас дуже хвилювався про їх проведення, але з Божою поміччю все вийшло. Кожен з нас помітив те, що реколекції були дуже теплі і по-родинному затишні. І хоч нас було мало й дуже не вистачало наших братів і сестер з інших спільнот, але щось було особливе в тому, що ми проводили їх самі. 

Одного дня ми вирушили до Собору Бога Отця Милосердного, який теж знаходиться в Запоріжжі. Там відбулася зустріч із єпископом Яном Собіло. Потім відбулась екскурсія по цьому чудовому храму, після чого єпископ уділив нам благословення.

Наповнені духом молитви, ми повернулися до Дніпра і продовжили наше спільнотове життя із зустрічами, молитвами та прогулянками. Зараз вже разом святкуємо Пасху й чекаємо наступних реколекцій, які сподіваємось, зможемо переживати цілою родиною францисканської молоді. 

Богдана Верещака

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.