Весняний капітул

З 4 по 6 червня в нас відбувся, традиційно, всняний капітул. З теплотою нас прийняли спільнота братів Капуцинів у Старокостянтинові і місцеві ФМовці в своїх рідних дуже товстих стінах монастиря. І ми за це ну дуже вдячні. Нехай Господь вас винагородить і благословить.

Протягом усього року ми працювали, готуючись до літніх реколекцій, які розпочинають наш наступний формаційний рік. Наша формація в цьому році, це якби стежка з реколекцій Фонте Коломбо, на яких ми відновлювали одне з Таїнств)), до реколецій ЛяВерна , на яких ми поглиблюватимемо наше розуміння і преживання ще одного з Таїнств)).

Весняний капітул – це підсумовуючі формаційний рік вікендові реколекції для спільнот ФМ. Це також, дуже добрий час для кожного члена ФМ, час ближчого перебування з Отцем, час ближчого перебування з головним Духовним наставником – братом Франциском, час ближчого спілкування з Духовними наставниками – братами Асистентами, і звичайно, час ближчого спілкування з братами і сестрами нашої великої родини ФМ України.

Так, як колись збирались на Капітул брати з св. Франциском, (це було традиційно в Урочистість Зіслання Святого Духа), так і ми збираємось приблизно в тому періоді саме за їхнім прикладом.

І дуже вдячні за такий добрий приклад нашому улюбленому святому – брату Франциску.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.