LaVerna 2021

З 29 липня по 6 серпня, в тому вже дуже добре відомому Вербовці, на Вінниччині відбулись реколекції ЛяВерна для Францисканської Молоді. Ці реколекції це впровадження в п”ятий рік формаціії. Цьогорічні реколекції, розповідають учасники та служителі, були напрочуд спокійні і доообрі). Як завжди нас гостинно та привітно прийняли наші вже добрі знайомі отець Войцех та Сестри Служниці Святого Духа.

Молоді францисканці з”їхались на реколекції з Києва, Дніпра, Нововознесенська, Красилова, Старокостянтинова, Дунаївців, Вінниці, та Львова. Всі дуже чекали знову приїхати в такі вже рідні стіни храму св. Архангела Михаїла.

Отже, як розуміємо, на цей час Господь благословив кожного учасника. Було дуже приємно побачитись з братами і сестрами з інших локальних спільнот, з нашими Національними Духовними Асистентами.

Великою радістю, теж, для нас стала Вероніка Чорноус з ФраМ, доречі, вона працює в Інституті Богословських Наук Непорочної Діви Марії, що в Городку.

Деяким випала нагода скористатись запрошенням “на каву” і побувати на “екскурсії” в інституті. Ще дуже приємним моментом стало знайомство з ректором інституту, отцем Олегом Жаруком, який і розповів нам історію інституту та як там навчаються студенти зараз. Доречі, щиро запрошують на навчання, прийом документів ще триває до 1 вересня))

Під час наших літніх реколекцій, ми відновлюємо наші Присяги ФМ. Так і цього разу, була урочиста Служба Божа, на якій кожна Старша, або Замісник Старшої локальної спільноти приймали Присяги своїх спільнот.

Цими реколеколекціями ми входимо в наступний крок нашої Формації, де все глибше пізнаватимемо один одного, себе, життя і настанови св. Франциска з Асізі та нашого єдиного всемогутнього Господа Ісуса Христа.

Прославляємо Тебе, Господи Ісусе Христе, за дар спільноти!

ФМ Вінниця
Випускники 2021

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.