SPOLETO 2022

28 липня ми повернулися до своїх домівок з уже настільки рідного нам с. Вербовець, Вінницької області. Там і відбулися літні францисканські реколекції для молоді «Сполето-2022». 

Їхня назва зовсім не випадкова. Саме в долині Сполето (Італія) святий Франциск вперше почув голос Бога. Ця важлива для нього подія стала початком його свідомого навернення. На взірець і наші реколекції стають початком формації Францисканської Молоді.

І зараз, у нелегкий час, Господь подарував нам цю прекрасну можливість пережити зустріч із ним у колі спільноти, у колі нових знайомств і душевних розмов. Невимовним щастям було побачити й познайомитися з усіма учасниками, які приїхали звідусіль, а саме: зі Львова, Києва, Івано-Франківської області, Дунаївців, Красилова, Старокостянтинова, Котюжан, Городківки, Вільхівця, Струга, Любомирівки й Вінниці.

На славу Божу служили на цих реколекціях наші чудові аніматори: Матвапаєв Руслан, Васильченко Анастасія, Підгребельна Юстина, Лютий Тарас, Кушнір Віка, сестра Ольга зі Згромадження Капуцинок Найсвятішого Серця Ісуса та Духовний асистент ФМ в Україні брат Сергій Воронюк OFM Cap.

Упродовж усього часу було дуже відчутно, що Господь веде й опікується нами, — навіть у дрібних речах. І подякою нашому Господу стали пережиття, свідоцтва й щирі посмішки нових членів спільноти ФМ. Вітаємо їх у нашій Францисканській Родині!

Мир та добро!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.