Spoleto 2021

З 20 по 28 липня 2021 року в неймовірно рідному селі, на Вінниччині, яке ми вже всі добре знаємо, – ВЕРБОВЕЦЬ, відбулися реколекції для симпатиків та новачків Францисканської Молоді – SPOLETO.

Цьогорічне Сполето було вперше таке багате на служителів. І ми всією родиною ФМ в Україні дякуємо дуже-дуже Богу за такий дар для нас.

Нижче фото з нашими “подарунками” – бр. Микола Орач OFM Conv, с. Тетяна Нетреба FMM,  бр. Марек Лісовський OFM Cap, бр. Владислав Гмирко OFM Cap, бр. Ігор Мулярський OFM Cap, бр. Павло Гусаківський та ще 6 ФМівців, Богдана Верещака та Маша Шендрик з Дніпра, Юра Кулик зі Львова, Андрій Дяченко з Києва, Аня Цабак з Чернівців, Саша Баско з Красилова. Ось така гарна команда! Нехай Господь вас винагородить стократ))

Служителі Сполето 2021


Долина Сполето – це є місцем початку навернення для св. Франциска з Асізі. І в нас реколекції, які є на початку формації у Францисканській Молоді, називаються відповідно – Сполето. Це такий перший наш крок на францисканську дорогу навернення.

Учасники реколекцій мали гарну нагоду в цьому часі поспілкуватись ближче з Богом як особисто, так і в спільнотовій молитві. В реколекціях взяли участь 41 особа. Приїхали з Києва, Дніпра, Старокостянтинова, Красилова, Дунаєвців, Коломиї, Львова, Жешова (Польща) та Вінниці.

Минулого року, як пам”ятаємо, нажаль не змогли відбутись реколекції Сполето через карантин. Тому цьогорічні ми вже ну дууууже чекали. І славимо Господа, що дарував нам такі добрі реколекції!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.