Із намірами миру в Україні до Більшівців

Минулого тижня відбулося щорічне паломництво до санктуарію Матері Божої Примирення та поєднання, що в Більшівцях. Зі Львова, також із усіма паломниками, вирушили наші місцеві братерства Францисканської Молоді.

Цього року, як і в попередні, ми йшли зі своїми намірами, особистими чи за когось, але звичайно, що головна інтенція — мир в Україні. Попри мозолі, спеку, дощ і біль у ногах, ми все-таки дійшли до нашої цілі, до цілі нашого паломництва, до дому нашої Матері.


Після приходу також відбулась урочиста Служба, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Також наша спільнота організувала молебень до блаженних Міхала Томашека OFMConv (польск. Michał Jan Tomaszek) і Збігнєва Щалковського OFMConv (польск. Zbigniew Adam Strzałkowski). Там ми познайомились із життям місіонерів, помолилися Літанію до них і адорували нашого Господа.


Це був благословенний час для кожного з нас. Ми віримо, що добрий Господь через заступництво Божої Матері вислухає наші молитви, котрі зараз так потрібні для нашої країни!

Ярослав Лютий

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.