Відбувся весняний Капітул Францисканської Молоді

26-28 квітня Францисканська Молодь з усієї України мала змогу пережити весняний Капітул, присвячений завершенню формаційного року.

Під час реколекцій кожен учасник зміг пригадати, які величні речі творить люблячий Тато і Його безмежне милосердя.

Вечір п’ятниці традиційно розпочали зі спільної молитви та Євхаристії. Потім молодь мала змогу краще пізнати один одного на інтеграції. Там писали одне одному: ім’я, яке би підійшло особі, фільм, який би порадили, та місце, в яке хотіли би піти разом.

Субота ж була насичена молебнями й конференціями. Першим і важливим пунктом програми була адорація й виставлення Пресвятих Дарів. Тоді кожен міг ще раз пригадати, що таке радісна покута, а також відтворити шлях формаційного року, аби відчути, як вона діє в нас і чи ми дійсно розуміємо її значення.


Далі молодь мала змогу ще раз досвідчити таємницю Божого милосердя. Наступна катехиза допомогла відчути себе не лише добрим самарянином, але і тим, хто постраждав від розбійників. А для того, щоби побачити дію милосердного й люблячого Бога, звернулись до Щоденника святої Фаустини Ковальської, над яким роздумували під час «Дороги Милосердя».


З Божим благословенням могли чудово провести вільний час у відпочинку на природі, блукаючи містом чи мандруючи до річки.


Пізніше під час фратерок була хороша нагода поділитись своїм пережиттям та досвідченням любові Бога і Його милосердя, розповісти власні враження й зміни в цьому формаційному році.
Після спільної вечірньої Євхаристії переживали молебень, де кожен міг стати перед Богом у своїй відкритості, чистоті й правді і подякувати Йому. Учасники також обирали собі цитату зі Щоденника Фаустини Ковальської як нагадування, про любов Бога Отця.

І хоча суботній день був неймовірно насиченим і активним, вечір невтомна молодь провела у дружньому змаганні між фратерками, де показувала свої таланти у майстерності будувати зі спагетті, а також у знанні хронології біблійних подій.Неділю зустріли ранковою Месою. Потім, сповнені натхненням суботнього дня, поділились своїми враженнями від реколекцій.

Це був насичений вікенд, який став хорошою нагодою зустрітись усією великою дружньою спільнотою та ще раз подякувати Богу за Його любов і милосердя.
На завершення залишаючись із приємними спогадами, молодь ФМ України готові продовжувати свій шлях радісної покути та впевнено крокувати у літні реколекції.

Вікторія Овчаренко (ФМ Київ)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії