Хм.. а коли закінчився формаційний рік?

Так, справді, ще не дуже відчутно, що вже літо.. але формаційний рік у ФМ вже на фінішній прямій. По локальних спільнотах проводяться останні в ЦЬОМУ “навчальному” році формаційні зустрічі. І ми вже купуємо квитки, щоб зустрітися на нашому довгоочікуваному весняному Капітулі.

Але коли ж цей формаційний рік пробіг? Ми пройшли кілька десятків зустрічей.., скільки ділень, дискусій і просто цікавих історій, скільки думок, розмов, молитви, адорацій. Який дорогоцінний цей час, який дарує нам наш Отець, – час в спільноті.

Маємо кілька ділень наших братиків і сетричок з локальної спільноти ФМ в Дунаївцях, як вони пережили цей рік формації.

Альонка : За цей рік я багато чого взяла з цих інформаційних зустрічей, найголовніше я дізналася, що можна молитися в різний час, щоб не відкладати молитву. Я не можу виділити особливо якусь зустріч, нажаль. Але мене дуже доторкає те, що Франциск вибрав убогість замість багатства. І показує мені, як правильно молитися і не звертати увагу, що говорять інші.

Діанка Борейко: Ну що, певно беріть чайок, бо розповідь буде не з коротких …)
Мій формаційний рік був дуже насичений подіями, бо я встигла вийти з ФМ, повернутися, слухати і проводити зустрічі)
А зараз буде свідчення:
На початку моєї невеличкої кризи, я зрозуміла, що в мене появилося дуже багато часу і я раділа цьому, бо могла приділяти більше часу соціальним мережам, фільмам і т.п., але згодом я почала забувати про Бога, потім взагалі перестала сповідатися і ходити до храму.
Ось так я і втратила зв’язок з Богом…
Пройшов довгенький період часу і мене зустріла сестра Тетяна, яка відкрила мені очі на моє життя. Авжеж, я розуміла, що коється, але не до кінця. Тому хочу подякувати сестрі, що повернула мене 💟
В цей період я втратила не лише зв’язок з Богом, але й з крутими людьми …
(я дуже радію, що повернулась в сім”ю ФМ)
А щодо формаційного року,то я багатенько пропустила, але з того, що я слухала і читала, то зробила висновок, що саме молитва є зв’язком з Богом, незалежно від того, чи я молюся сама, чи з ближніми (◔‿◔)

Ріточка : Кінець – це логічна властивість, якої або боїшся (невідомість лякає), або ризикуєш, обираючи любов! Як сказала Ліна Костенко : “І кожен фініш – це, по суті, старт!”. Отож, вітаю ФМ всієї України із закінченням чергового формаційного року, і сподіваюсь, що духовно ми підросли хоча б на 5 сантиметрів))
Цьогоріч я вступила на навчання у Львів, саме тому я мала змогу переживати зустрічі в тій локальній спільноті. На запитання : “Ну і як тобі ті Леви?” , я не зможу відповісти без емоцій)) Жодної митті я не відчула себе чужинкою! Львівська спільнота, як і саме місто – це про затишок, міцну сім’ю і другий дім.
“Ну а що ж там ті Дунаївці?” Ой, ну тут по-різному, мої любі. На даний момент, нас є 8 учасників. Ми є – і це найголовніше!!! Будь-який шлях – це завжди про вибір, і я вважаю, що важливим аспектом при виборі своєї спільноти – є чесність. Не соромтесь своїх почуттів, власної думки і щирості у діях! Добре, що ми є!

Діанка Кушлак : Завдяки цьогорічним зустрічам, я поглянула на молитву з іншої сторони. Мої відносини з Богом перейшли на новий рівень. Я відкрила для себе нові способи молитися, перебувати з Господом у різних ситуаціях і навчилася довіряти Йому своє життя. Найголовніше для мене є те, що я почала звертатися до Нього як до друга, який завжди вислухає мене. Амінь

Данічка : Мир і добро
Мене звати Даня
За цей рік було багато класних моментів, були як і інформаційні зустрічі так і розважальні, де ми класно проводили час. Богу подяка за все)

Владічок : Я дуже радий що БОГ дав мені цю невелику, але прекрасну сім’ю, так як за цей формаційний рік багато чого змінилося в нашій спільноті, ми стали схожі до родини, цьому багато чим завдячую саме формаційному року. Було дуууже багатенько крутих зустрічей, які спонукали поглиблюватися в собі та вірі, а саме я поглибився і краще почав розуміти що таке Молитва!


Дунаївецька родина ФМ

Прославляємо нашого Господа за цей час життя в спільноті, за кожного, хто проводив зустрічі, за кожного учасника зустрічей, за наших Духовних Асистентів, за Братерських аніматорів, за всіх радних з спільнот, за нашу Тимчасову Національну Раду, за наших добродіїв. І за цей благословенний формаційний рік.

P.s. Зустрічі в наших спільнотах не закінчуються взагалі. І в нас немає канікул, ми так і далі живемо в своїх спільнотах. Просто переходимо на літній режим)) І готуємось до літніх реколекцій.
Мир і добро!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.