Реколекції “Spoleto” – 2019

Реколекції навернення Spoleto – це щоразу новий подих як для учасників, так і для служителів. Це час на духовну відбудову, можливість почати усе спочатку; це дозволити Богу говорити до тебе і з усіх сил вдумливо слухати Його.

З кожним роком Spoleto б’є свої попередні рекорди з кількості учасників. Цього року це вже – 51 особа, яка вирішила відшукати себе в Бозі. Після реколекцій нових учасників здобула київська, вінницька, дніпровська, красилівська, львівська спільноти, була також молодь з Хмельницького, Вербовця, Вознесенська, Дунаївців та інших мальовничих куточків України.

Учасники та служителі Сполето 2019

Як пережили реколекції наші брати та сестри? Що торкало? Найкраще на ці питання дадуть відповідь їхні винятково щирі і зворушливі свідчення.

«Для мене Сполето – це час, коли я найсильніше відчула любов Отця, зрозуміла якою безцінною, і мною недооціненою, була жертва Христа. Те, що Дух Святий творив з нами там, неможливо передати словами. За цей час і за можливість бути в цьому місці – Богу величезна подяка!»
Аліна Телецька, Вінниця

«Для мене Сполето – це щирі люди, міцна підтримка та велика любов Бога до мене. Дуже рада, що вибрала саме ці реколекції. На Сполето я вперше відчула деякі емоції, навіть не знаю, як пояснити! Бог зцілив мене та мою душу… Тепер я хочу розпочати нове життя і позбутися того, що мені заважає. І за це Богу подяка»
Анастасія Стозуб, Дунаївці

«Сполето – 🔥🔥🔥. Такого пережиття я ще не досвідчував. Богу подяка!»
Дем’ян Мисаковець, Львів

«Для мене Сполето – це початок нового життя, яке Бог приготував для мене. Господь на цих реколекціях перемінив моє серце, наповнив його Своєю любов’ю. Він показав мені ким я є насправді і яка я дорогоцінна для Нього, Його прекрасна дитина. Сполето – єдині реколекції, де я зустріла Живого Бога. Хай буде Йому за це слава!»
Тетяна Сорочинська, Київ

«Багато людей мені розповідали, як же круто на Сполето, але те, що тобі говорять і те, що ти відчуваєш – це абсолютно різне… Я неймовірно щаслива, що поїхала на ці реколекції, адже відчула, як Бог хотів мені сказати дещо особливе… і Він сказав! Люди, які створювали цю домашню атмосферу, служителі, які готували всю програму і БОГ, який усіх нас з’єднав – усе це надзвичайно круто, тому кожен, хто вагається чи їхати на наступний рік на Сполето – ОБОВ’ЯЗКОВО ЇХАТИ. Словами не передати, що там твориться, тому їдьте і відчуєте своїм сердечком! За все Богу подяка»
Ріта Левицька, Дунаївці

«Сполето для мене було, як перехід від старого життя до нового. Я зрозуміла наскільки мене любить Бог, що був готовий віддати свого єдиного Сина за мене і за все грішне людство. Я не жалкую що поїхала на ці реколекції, для мене це було реальним відкриттям Бога.»
Анна Кубасова, Київ

«Для мене Сполето – найпотужніші реколекції! Доторк Божої Любові, зцілення і прийняття гріховності, смирення і єдність! Дякую Богу за кожне присутнє серце і історію, яку почула ♥️»
Неля Литвинчук, Київ

Також з нами сьогодні ділиться своїм першим досвідом служіння на національному рівні Богдана Верещака – старша дніпровської спільноти ФМ:
«Торкало те, що Бог здійснює мрії: мало хто знав, як сильно я хотіла служити на Сполето. Торкало те, що Він ламає перепони і страхи перед спілкуванням з новими людьми. Було легко знаходити спільну мову. Дуже дивував спокій – практично ніякої метушні. Я досвідчила того, що дійсно можна служити з радістю і справжнім натхненням. Прокидатись зранку і спішити служити – то благодать. Дуже міцно Бог промовляв через Слово, показував мені правду про мене, лікував і навертав. Для мене час у Вербовці – неймовірний час. Час всеохоплюючої любові і милосердя.»

Духовним провідником цього дійства був національний Духовний асистент ФМ в Україні – бр. Сергій Воронюк OFM Cap. У часі реколекцій нам товаришували Братерські аніматори місцевих спільнот з ФОС (с. Христина Лопачак зі Львову та с. Олена Швець зі Старокостянтинова), а також с. Тетяна FMM з Дунаївець. До Вербовця цього року також приїхав бр. Павло Одуй OFM Conv і його присутність та присутність сестер була не просто цінною, а посвідчила, що ФМ – це справа всієї Францисканської Родини в Україні.

Через ці численні свідчення сьогодні Бог кличе тебе. Кличе ввійти у спільноту, чи не покидати її; кличе почати служити, або не залишати служіння; кличе навертатись, або ж бути інструментом навернення. Він кличе. А що відповіси ти?

Автор: Вікторія Василюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити своє місце в історії