"Створені щоб воскреснути!"

23 лютого закінчився молодіжний фестиваль «FranFest Воскресіння», у якому ми також взяли участь ( і навіть, як співорганізатори ).


Цього року фестиваль проводився в Старокостянтинові, де нас вкотре гостинно прийняла місцева спільнота ФМ на чолі з Національним Духовним Асистентом ФМ України бр. Сергієм Воронюком OFM Cap.


Учасників чекали неймовірно захоплюючий квест по підвалах Старокостянтинова, брейн-ринг для справжніх інтелектуалів, а також, спілкування з багатьма цікавими людьми.
Крім того ми роздумували над темою нашого фестивалю – Воскресіння.


Що для нас означає воскресіння? Чому ми повинні воскреснути ? Що потрібно нам для воскресіння?
Знайти відповіді на ці запитання нам допомогли катехези, молитва прослави, конференція о. Романа Лаби  OSPPE й неймовірна сценка.

о. Роман у футболці цьогорічного #FranFest2020


FranFest був змогою для нас разом розділити радість воскресіння і корисно та плідно провести час.

Також, дякуємо всім, хто долучився до команди організаторів. Для цього, з усіх куточків України молоді францисканці, об’єднавшись, створили щось одне ціле, було складно, тут без сумнівів, але з допомогою нашого Отця, вдалось подолати відстань і допомогти один одному справитись з будь-якими труднощами!

Ну і звичайно, дякуємо Богу, за кожного учасника! Так, нас було не так багато, як у минулому році, але і це додавало свого смаку, свого затишку! Без Вас цей фест не був би таким родинним!) Ми зустрілись, як одна велика сім’я, котра довгий час не бачилася, щоб провести цей вікенд разом. І це був чудовий відпочинок з нашимНебесним Отцем. Ми мали можливість перед Великим Постом відпустити все і просто – радіти, відпочивати і насолоджуватись оточенням, але і також, маленькими кроками вже входити у час роздумів, посту та молитви.

Бажаємо всім витривалості та відданості у цей час, нехай Ісус приходить до кожного серця зі світлом, нехай Воскресне у кожному з нас, адже ми для цього створені!

Плануємо і готуємось до наступного FranFest2021 ?!

.

І ще БОНУС !

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.