Лист-звернення Старшого ТНР ФМ до братів та сестер в покликанні

Мої браття крилаті! Славте Бога! Славте Бога! Бо, як ми Йому за створіння відплатимо?
Цього року в Литві, де  9 років тому взяла свої початки ФМ в Україні, відбудеться ІІІ Європейський Конгрес ФОС-ФМ. Такі конгреси відбуваються раз на три роки і призначенні для прийняття нових викликів, які повстають перед нашою Францисканською Родиною по всьому світі, а також, для отримання досвіду життя в спільноті наших братів і сестер з інших країн і ділення своїм досвідом.


Наша Францисканська Родина в Україні, ФОС та ФМ, також запрошенні на цей конгрес в кількості дев’ятьох братів і сестер, з них – четверо від ФМ. Це: Старший Тимчасової Національної Ради (ТНР) – Богдан Кушнір, Форматор ТНР – Марінка Жарковська, Міжнародний Радник ТНР – Сергій Даліщинський, Духовний асистент ТНР – бр.Ігор Мулярський OFMCap.

Тимчасова Національна Рада – не є окремою організацією, вона складається з братів і сестер з наших спільнот і вони (ТНР), покликані для мобільнішого спілкування наших спільнот між собою, вирішення питань, які не можна вирішити на місцевому рівні, а також для представлення спільноти від імені всієї ФМ України.

Вартість перебування і доїзду для всіх запрошених складає біля 800Є. І своїми силами ми не можемо виплатити всю суму, тому просимо про пожертвування, по можливості в розмірі хоча б 1 Є в місяць від кожного члена спільноти.

Нехай добрий Господь обдарує вас за ваше щедре і відкрите серце миром і всіляким добром.

Добре що ви є !

Від імені ТНР, старший ТНР Кушнір Богдан.

Реквізити для пожертвувань добрих людей. № банківської картки:

4149 4391 0423 6926

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.