ФМ Дніпро говорить, що закінчилось літо…

… а це означає, що можна пригадати різні моменти, а також зробити підсумки.

Почнемо з того, що закінчився формаційний рік, почалися канікули, які означають не розпорошення, а напевно, об’єднання, відновлення, а в деяких моментах, – і час благодаті для нашої спільноти. Як і багато людей ми створили спільний план на літо.

По-перше, ми давно хотіли поїхати у паломництво, але ні разу не їздили через брак часу, бажання та різні справи. І вже вперше цього року, був наш перший паломник. Наша сестричка відважилася і поїхала у паломництво (“в развєдку”), де їй дуже сподобалось, тому через рік буде поповнення. Чекайте нас!!!)

По-друге, Богу подяка, що в цьому році відбулися францисканські реколекції «Сполето» та «Ля Верна», на які майже всім з дніпровської спільноти вдалося поїхати. Перебування там і довга дорога не були марними, адже молодь зустріла справжнього, люблячого Бога і пережила величезний час благодаті.

Після реколекцій в спільноті з’явилося багато натхнення та ідей на майбутній формаційний рік, для того, щоб укріпити у вірі окремо кожного члена спільноти та сіпльноту разом.
Плодами цього літа було те, що ми змогли краще пізнати один одного, а особливо, нашого єдиного і всемогутнього Бога.

Маша Шендрик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.