Коротко про нас

Вітаємо вас на офіційному сайті Францисканської Молоді в Україні!

Хто ми?

Ми, Францисканська Молодь (надалі ФМ) - група молодих людей в лоні Католицької Церкви, котрі творять спільноту і прагнуть прожити своє життя згідно християнських цінностей, а також віднайти покликання, яке Господь вклав у наші серця. 

За своєю природою ми належимо до Францисканської Родини і є невід’ємною частиною Францисканського Ордену Світських ("ФМ - дорога францисканського покликання", п.10).

Саме тому ми розпізнаємо своє покликання у світлі послань св. Франциска з Ассізі і приймаємо Регулу Францисканського Ордену Світських (надалі ФОС), як надихаючий документ. 

Таким чином разом шукаємо відповідь на запитання, котре колись св. Франциск з Асізі промовив перед розп'яттям у напівзруйнованому храмі Сан Даміано: „Господи, що маю робити?”.

Документи

В усіх організаційних питаннях ми керуємось документами, затвердженими Міжнародною Асамблеєю Францисканської Молоді, а також Генеральною Конституцією ФОС.

Тимчасова Національна Рада ФМ

27 лютого 2016р. Національною Радою ФОС було призначено Тимчасову Національну Раду ФМ в Україні, до складу котрої увійшли:

Старший

Богдан Кушнір

Замісник

Сергій Даліщинський

Форматор

Марина Жарковська

Секретар

Вікторія Дяченко

Скарбник

Кароліна Васильняк

Духовний асистент

бр. Ігор Мулярський OFM Cap

Братерський аніматор

Юрій Бойко OFS