Коротко про нас

Вітаємо вас на офіційному сайті Францисканської Молоді в Україні!

Хто ми?

Ми, Францисканська Молодь (надалі ФМ) - група молодих людей в лоні Католицької Церкви, котрі творять спільноту і прагнуть прожити своє життя згідно християнських цінностей, а також віднайти покликання, яке Господь вклав у наші серця. 

За своєю природою ми належимо до Францисканської Родини і є невід’ємною частиною Францисканського Ордену Світських ("ФМ - дорога францисканського покликання", п.10).

Саме тому ми розпізнаємо своє покликання у світлі послань св. Франциска з Ассізі і приймаємо Регулу Францисканського Ордену Світських (надалі ФОС), як надихаючий документ. 

Таким чином разом шукаємо відповідь на запитання, котре колись св. Франциск з Асізі промовив перед розп'яттям у напівзруйнованому храмі Сан Даміано: „Господи, що маю робити?”.

Документи

В усіх організаційних питаннях ми керуємось документами, затвердженими Міжнародною Асамблеєю Францисканської Молоді, а також Генеральною Конституцією ФОС.

Тимчасова Національна Рада ФМ

В листопаді 2021 року, Національною Радою ФОС було призначено Тимчасову Національну Раду ФМ в Україні, до складу котрої увійшли:

Старший

Ярослав Кулик

Заступник Старшого

Руслан Матвапаєв

Форматор

Вікторія Василюк

Секретар

Марія Шендрик

Скарбник

Юрій Кулик

Духовний асистент

бр. Сергій Воронюк OFM Cap

Братерський аніматор

Катерина Кулик OFS

Духовний асистент

бр. Павел Одуй OFM Conv